Przegląd

Grupa Vandersanden odznaczona Nagrodą Eksportu prowincji Limburg (BE)

07/10/2015

Eksport siłą regionu

Celem konkursu było wyróżnienie odnoszących międzynarodowe sukcesy firm pochodzących z regionu Limburga. Po raz pierwszy przyznana została Nagroda Limburga za istotny wkład w eksport i tym samym promowanie regionu. Powołany wcześniej panel ekspertów, na podstawie szczegółowych kryteriów, wybrał zwycięzców.
 

Nagroda

We wtorek, 6 października podczas Międzynarodowego Tygodnia Przedsiębiorczości, Voka Limburg przyznała nagrody w trzech kategoriach. W kategorii „Firma zatrudniająca więcej niż 50-ciu pracowników” główną nagrodę otrzymała Grupa Vandersanden za sukcesy odniesione w krajach, do których eksportowane są jej produkty. Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Grupy Vandersanden, Wilfried Lenaers podkreśla, że firma szczególnie dba o rozpowszechnianie świadomości marki, długofalową współpracę i ciągłe doskonalenie kadry.  „Ważnym aspektem jest zacieśnianie współpracy z zagranicznymi partnerami i włączenie ich do naszej struktury, jako części Grupy Vandersanden. W ten sposób klienci, niezależnie od lokalizacji,  mają stały dostęp do naszych produktów”, dodaje.
 
Zarówno na rynku lokalnym, jak i w kontekście międzynarodowym, cegła pozostaje najchętniej wybieranym materiałem elewacyjnym. Grupa Vandersanden z powodzeniem wykorzystuje cegły o wyglądzie rustykalnym do zachowania i pielęgnowania atmosfery danego miejsca. „Chcemy być nadzwyczajnie zwyczajni” – dodaje Wilfried Lenaers.
„Zwyczajni, gdyż najbliższe kraje są naszym największym celem eksportowym. Nadzwyczajni, ponieważ jako firma rodzinna wyrośliśmy na największego, europejskiego producenta cegły ręcznie formowanej. Dzięki takiej polityce, finanse firmy mają się bardzo dobrze i przy naszej pomocy powstają bardzo ciekawe projekty zarówno na naszej ojczystej ziemi, jak i daleko poza granicami kraju”.
 

Eksportowe Perełki

Zrealizowane projekty eksportowe, z których jesteśmy szczególnie dumni i które to mogły powstać tylko dzięki ścisłej współpracy z naszymi partnerami eksportowymi: